Czcionka: A A A

PORADNIK POBYTU W CW LAGUNA W OKRESIE EPIDEMII COVID-19 DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO


Szanowni Państwo

W oparciu o opublikowane w dniu 06.05.2021 r. Rozporządzenie Rady Ministrów (Dz. U. 2021 poz. 861 z późn. zm.) w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od dnia 28 maja br. Centrum Wodne Laguna jest ponowie dostępne dla Klientów indywidualnych, wg. następujących zasad:

1. Obiekt czynny będzie codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00.

2. Maksymalna ilość osób jednocześnie przebywających w strefie płatnej od dnia 26.06.2021 r. wynosi 352 osoby. Do wskazanego limitu osób nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 (do zakupu biletu uprawnia oświadczenie ustne lub okazanie dowolnego dokumentu świadczącego o szczepieniu).

3. Na basenie odbywają się zorganizowane zajęcia pływackie – harmonogram rezerwacji torów znajduje się w kasie głównej CW Laguna oraz na naszej stronie w zakładce ,,REZERWACJA TORÓW BASENU SPORTOWEGO”. Prosimy wziąć pod uwagę, iż w związku z ograniczeniem ilości klientów, mogą wystąpić czasowe trudności z wejściem na obiekt.

4. Obiekt funkcjonuje w pełnym reżimie sanitarnym – obowiązuje zachowanie dystansu społecznego 1,5m, obowiązkowe korzystanie z maseczek w wyznaczonych strefach oraz dezynfekcja rąk i sprzętu sportowego.

5. Dezynfekcja wyposażenia i pomieszczeń na obiekcie pozostaje w gestii personelu CW Laguna.

6. Przed wizytą na basenie prosimy o zapoznanie się z ,,Poradnikiem pobytu w CW Laguna w okresie epidemii Covid-19 dla Klienta indywidualnego” znajdującym się poniżej.

 

,,PORADNIK POBYTU W CW LAGUNA W OKRESIE EPIDEMII COVID-19 DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

1. Zaplanuj swoją wizytę na basenie i przygotuj się do niej.

2. Odłóż wizytę jeżeli masz gorączkę lub objawy jakiejkolwiek infekcji, a w szczególności dróg oddechowych.

3. Zapoznaj się z cennikiem usług obiektu. Dłuższy niż wykupiony pobyt na basenie, a także pobyt w saunie wiąże się z koniecznością uregulowania dopłat do podstawowej ceny za bilet (rozliczanych przy wyjściu ze strefy płatnej).

4. Zalecamy dokonywanie płatności elektronicznych, dlatego upewnij się, że masz ze sobą kartę płatniczą (w drugiej kolejności gotówkę) na wypadek ewentualnych dopłat.

5. Upewnij się, że masz maseczkę ochronną dla siebie i dla osób Ci towarzyszących.

6. Upewnij się, że masz ze sobą wystarczająco duży ręcznik tak, aby na nim usiąść, postawić stopy i ewentualnie oprzeć się zapewniając brak kontaktu ciała z powierzchniami w strefie basenowej.

7. Upewnij się, że Twoje klapki lub okularki czy inne przedmioty, które zabierasz na basen są starannie umyte lub zdezynfekowane.

8. Po wejściu do obiektu, zdezynfekuj ręce korzystając z punktów dezynfekcji rozmieszczonych w obiekcie.

9. Zachowaj odstęp w oczekiwaniu do kasy. Do kasy podchodź pojedynczo. Jeśli jesteś z osobami wspólnie z Tobą zamieszkującymi, możecie oczekiwać i podejść do kasy razem, jednakże wszyscy razem musicie zachowywać odpowiednią odległość od pozostałych osób.

10. W strefie płatnej obiektu (przebieralnie, hala basenowa) może przebywać wyznaczona ilość osób, dlatego jeśli przy kasach personel wstrzyma sprzedaż, zachowaj spokój i poczekaj.

11. W strefie przebieralni używaj maseczki ochronnej do momentu przebrania się w strój kąpielowy lub kąpielówki. Następnie zdejmij maseczkę i schowaj ją do swojej torby w szafce. Jeśli używasz maseczki jednorazowej wyrzuć ją do śmietnika. Upewnij się, że Twoja maseczka nie pozostała poza szafką na ławeczce lub podłodze.

12. W strefie przebieralni i pod natryskami zachowaj odstęp 1,5 m od innych użytkowników. Jeśli to niemożliwe, poczekaj, aż osoba przed Tobą odejdzie.

13. W strefie natrysków bezwzględnie umyj dokładnie całe ciało wodą z mydłem przed wejściem do hal basenowych. Zachowaj wymagany odstęp od innych w strefie natrysków, w tym celu używaj co drugi prysznic. Jeśli to nie możliwe, zachowaj spokój i poczekaj, aż osoba przed Tobą odejdzie.

14. Wchodząc na basen sportowy ustal, które tory są przeznaczone dla Klientów indywidualnych.

15. Bezwzględnie i ze spokojem wykonuj polecenia i instrukcje wydawane przez ratowników i personel obiektu.

16. Wychodząc z basenów, w strefie natrysków ponownie dokładnie się umyj.

17. Wracając do szafki w pierwszej kolejności nałóż maseczkę ochronną, następnie kontynuuj czynności przebrania i suszenia. Pozostań w maseczce, aż do opuszczenia budynku.

18. Unikaj gromadzenia się w holu, na korytarzach i wszelkich ciągach komunikacyjnych, a także na terenie całego obiektu. Na dziecko, członków rodziny lub przyjaciół zaczekaj na zewnątrz budynku.

19. Trybuny do odwołania pozostają zamknięte, zrezygnuj z ich odwiedzania.

Galeria zdjęć