Czcionka: A A A

REZERWACJE

REZERWACJA BILETÓW WSTĘPU DO CW LAGUNA


Jeżeli planują Państwo skorzystać z pobytu grupowego w Centrum Wodnym Laguna, prosimy o dokonanie wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie - tel. 91 415 32 43

lub poprzez wypełnienie poniżej zamieszczonego formularza rezerwacji dla grup i przesłanie go fax-em na numer +48 91 415 32 69 lub e-mailem: rezerwacje@cwlaguna.pl

Formularz rezerwacji pobytu grupowego na pływalni


PRZYGOTOWANIE DO ZAWODÓW

Centrum Wodne Laguna w Gryfinie informuje, że od środy 18 listopada 2020, na basenie sportowym ruszają zajęcia pływackie dla osób dorosłych w cenie biletu wstępu zgodnie z obowiązującym cennikiem obiektu.

Zajęcia dedykowane są osobom dorosłym posiadającym umiejętności pływackie i mają na celu poprawę kondycji fizycznej oraz prawidłowy przebieg przygotowań do zawodów sportowych. Zajęcia odbywać się będą na basenie sportowym o długości 25 metrów na torach wolnych od innych zajęć grupowych.

Harmonogram zajęć: od poniedziałku do piątku – od godziny 12.00 do 16.00.

Wejścia na obiekt planowane są o pełnych godzinach. W wyznaczonych godzinach zajęcia zaczynają się o godz. 12.05, 13.05, 14.05 i 15.05 i trwają 45 minut (pozostałe 15 min. przeznaczone jest na pobyt w przebieralni i strefie prysznicowej).

Obowiązkiem uczestnika zajęć jest: przestrzeganie regulaminu obiektu CW Laguna, przestrzeganie regulaminu zajęć sportowych, stosowanie się do zaleceń sanitarnych związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS Cov-2 (dezynfekcja, maseczki, dystans), stosowanie się do zaleceń instruktora pływania oraz ratowników pełniących dyżur.

Apelujemy o odpowiedzialne zachowanie w związku z istniejącym zagrożeniem pandemią koronawirusa. W zajęciach mogą uczestniczyć jedynie osoby zdrowe.

Regulamin i Oświadczenie dostępne będą od dnia 18.11.2020 r. na naszej stronie www.cwlaguna.pl oraz w kasie obiektu.

Poniżej znajdą Państwo regulamin zajęć oraz wzór oświadczenia uczestnika zajęć.


plik Rezerwacja grupy

plik 2020-11-18 - Regulamin przygotowania do zawodów

plik 2020-11-18 - Oświadczenie uczestnika zajęć

Galeria zdjęćFacebook