Czcionka: A A A

PORADNIK POBYTU W CW LAGUNA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

 1. Zaplanuj swoją wizytę na basenie lub saunie i przygotuj się do niej.
 2. Odłóż wizytę jeśli masz gorączkę lub objawy jakiejkolwiek infekcji, a w szczególności dróg oddechowych.
 3. Przeczytaj Zasady korzystania z CW Laguna (dostępne poniżej).
 4. Zapoznaj się z cennikiem usług obiektu (dostępnym w zakładce cennik). Zwróć uwagę, że dostępne są wyłącznie wejścia na basen na 1 i 2 godziny. Dłuższy pobyt na basenie, a także pobyt w saunie wiąże się z koniecznością uregulowania dopłat do podstawowej ceny za bilet (rozliczanych przy wyjściu ze strefy płatnej).
 5. Zalecamy dokonywanie płatności elektronicznych, dlatego upewnij się, że masz ze sobą kartę płatniczą (w drugiej kolejności gotówkę) na wypadek ewentualnych dopłat.
 6. Sprawdź zajętość torów na basenie sportowym lub rekreacyjnym (grafik dostępny na stronie internetowej).
 7. Upewnij się, że masz maseczkę ochronną dla siebie i dla osób Ci towarzyszących.
 8. Upewnij się, że masz ze sobą wystarczająco duży ręcznik tak, aby na nim usiąść, postawić stopy i ewentualnie oprzeć się zapewniając brak kontaktu ciała z drewnianymi powierzchniami w strefie saun.
 9. Upewnij się, że Twoje klapki lub okularki czy inne przedmioty, które zabierasz na basen są starannie umyte lub zdezynfekowane.
 10. Po wejściu do obiektu, zdezynfekuj ręce korzystając z punktów dezynfekcji rozmieszczonych w obiekcie.
 11. Zachowaj odstęp w oczekiwaniu do kasy. Do kasy podchodź pojedynczo. Jeśli jesteś z osobami wspólnie z Tobą zamieszkującymi, możecie oczekiwać i podejść do kasy razem, jednakże wszyscy razem musicie zachowywać odpowiednią odległość od pozostałych osób.
 12. W strefie płatnej obiektu (przebieralnie, hale basenowe) może przebywać jednocześnie maksymalnie 345 osób, dlatego jeśli przy kasach personel wstrzyma sprzedaż, zachowaj spokój i poczekaj.
 13. W strefie przebieralni używaj maseczki ochronnej do momentu przebrania się w strój kąpielowy lub kąpielówki. Następnie zdejmij maseczkę i schowaj ją do swojej torby w szafce. Jeśli używasz maseczki jednorazowej wyrzuć ją do śmietnika. Upewnij się, że Twoja maseczka nie pozostała poza szafką na ławeczce lub podłodze.
 14. W strefie przebieralni i pod natryskami zachowaj odstęp 2 m od innych użytkowników. Jeśli to niemożliwe, poczekaj, aż osoba przed Tobą odejdzie.
 15. W strefie natrysków bezwzględnie umyj dokładnie całe ciało wodą z mydłem przed wejściem do hal basenowych. Zachowaj wymagany odstęp od innych w strefie natrysków, w tym celu używaj co drugi prysznic. Jeśli to nie możliwe, zachowaj spokój i poczekaj aż osoba przed Tobą odejdzie.
 16. Wchodząc na basen sportowy ustal, które tory są przeznaczone dla Klientów indywidualnych.
 17. W strefie saun dostępne będą wyłącznie 2 sauny: sucha i IR (łaźnia parowa jest nieczynna do odwołania). W saunach należy zachować odstęp 2m, dlatego jeśli limit osób jest wyczerpany, zachowaj spokój i poczekaj lub opuść strefę saun.
 18. Na basenie rekreacyjnym korzystaj z atrakcji pod warunkiem zachowania dystansu wobec innych osób.
 19. Bezwzględnie i ze spokojem wykonuj polecenia i instrukcje wydawane przez ratowników i personel obiektu.
 20. Wychodząc z basenów, w strefie natrysków ponownie dokładnie umyj się.
 21. Wracając do szafki w pierwszej kolejności nałóż maseczkę ochronną, następnie kontynuuj czynności przebrania, suszenia. Pozostań w maseczce aż do opuszczenia budynku.
 22. Unikaj gromadzenia się w holu, na korytarzach i wszelkich ciągach komunikacyjnych, a także na terenie całego obiektu. Na dziecko, członków rodziny lub przyjaciół zaczekaj na zewnątrz budynku.
 23. Trybuny do odwołania pozostają zamknięte, zrezygnuj z ich odwiedzania.

&nb


plik 2020-07-24 - Zasady korzystania z CW Laguna

Galeria zdjęćFacebook