Czcionka: A A A

O NAS

Witamy na łamach oficjalnej witryny internetowej CENTRUM SPORTU I REKREACJI  w Gryfinie


Aquapark LAGUNA w Gryfinie jest efektem działań Fundacji na Rzecz Budowy Obiektów Sportowych w Mieście i Gminie Gryfino, której celem statutowym była realizacja wieloetapowego programu budowy i modernizacji obiektów sportowych w Gryfinie. Od 1 kwietnia 2009 r. właścicielem Aquaparku LAGUNA jest Miasto i Gmina Gryfino.

Dla każdego coś miłego

Obiekt jest podzielony na dwie główne hale. W jednej z nich znajduje się basen sportowy o długości 25 m. Jego atutem jest trybuna dla publiczności na 150 osób. Basen spełnia wszelkie kryteria i normy dotyczące organizacji zawodów sportowych (także wysokiej rangi) oraz imprez masowych.

W hali basenów rekreacyjnych znajduje się m.in. basen z falą morską, basen ze sztuczną dziką rzeką, basen z masażami, trzy ośmioosobowe wanny jacuzzi z masażem wodno-powietrznym, dwie zjeżdżalnie wodne oraz brodziki o głębokości od 30 do 90 cm z zainstalowaną małą zjeżdżalnią i gejzerem wodnym. Do dyspozycji klientów jest również obiekt otwarty – basen ze słoną wodą tzw. solanka.

Wszystko to zapewnia wypoczynek i sprawia, że poczujecie się Państwo zrelaksowani, odzyskacie energię, zredukujecie stres i poprawicie swoje samopoczucie. Wodna terapia (hydroterapia i hydromasaże) jest od lat uznaną metodą na odmłodzenie organizmu i zwiększenie jego odporności.

Poza atrakcjami wodnymi do dyspozycji gości są sauny oraz łaźnia parowa. Na terenie obiektu można skorzystać z gabinetu masażu, komnaty solnej i sali zabaw dla dzieci. Cały obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a Klienci są obsługiwani przy pomocy systemu elektronicznej obsługi klienta, współpracującego z czytnikami pasków magnetycznych (jako biletów wstępu).

Centrum Sportu i Rekreacji nie stoi w miejscu. Obserwując stale rozwijający się rynek nowych technologii proponuje klientom nowoczesne usługi, z których mogą skorzystać na terenie obiektu. Każdego roku oferta Aquaparku jest uatrakcyjniana o kolejne propozycje. Dzięki nieustannym staraniom kierownictwa i pracowników pomimo upływu lat Aquapark Laguna nie traci swojej atrakcyjności.

Będzie nam niezmiernie miło, gościć Państwa na naszym obiekcie !

 


Galeria zdjęćFacebook